SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeśli szukają Państwo grupy ekspertów zajmujących się produkcją oraz sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Zajmujemy się ich produkcją już od wielu lat, wobec tego wiemy co jest najważniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Konsumentom. Prezentujemy tu tanie szamba betonowe z transportem które jednakże znamionują się wszechstronnością pod względem użytkowania oraz ergonomiczności. Nie same szamba betonowe jednakże mamy Państwu do zaproponowanie, bowiem w należącej do nas ogromnej ofercie znalazło się też miejsce na gnojownice lub również wysokiej klasy, niesłychanie poprawne pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych artykułów są Państwo ostatecznie zainteresowani - bowiem w każdym wypadku gwarantujmy perfekcyjne dostosowanie oferty do Państwa wyczekiwań i to pod każdym względem. Z dumą pragniemy także oznajmić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Opisywane w ramach należącej do nas oferty zbiorniki nie jedynie mają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, jednakowoż także niezmiernie ważną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich właściwie wysokiej klasie wykonania, jednak również o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Zatem mamy tu do czynienia z produktami wysokiego gatunku, o co stara się cała nasza fachowa ekipa - wobec tego są w stanie być Państwo pewni, że to co trafi w wasze ręce- spełni wszelkie wasze wymagania wobec artykułów tego rodzaju. Pragniemy jeszcze dopowiedzieć, że do produkcji zbiorników wykorzystujemy z żelbetonu klasy B-25 - to wysoka jakość, o której to należałoby przekonać się osobiście.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL