belka

Kompleksowe podejście do tematu zbiorników – ALERT GM-S

Dopełnieniem naszej kompleksowej oferty jest monitoring zbiorników z cieczami ALERT GM-S. Oto najważniejsze informacje, które to Państwo powinni wiedzieć w tym temacie:

oferujemy instalację sygnalizatora jeszcze przed zagospodarowaniem terenu wokół nieruchomości, dzięki czemu:

- unikną Państwo zbędnych kosztów, jakie pojawiłby się z związku z realizacją tego zadania już po zagospodarowaniu omawianej przestrzeni
- stawiają Państwo na najlepszy moment instalacji – oszczędzając nie tylko pieniądze, ale i czas i energię, bowiem inwestują Państwo w zbiornik i jego monitoring za jednym zamachem.

dostarczamy Państwu niezawodne, bezawaryjne i łatwe w instalacji sygnalizatory, ponadto są to urządzenia tylko u nas dostępne w bardzo dobrej cenie
przedkładane sygnalizatory w najlepszy możliwy sposób monitorują zbiorniki z cieczami, ale ich funkcjonalność nie kończy się na tym zadaniu. Mogą je Państwo również z powodzeniem wykorzystywać do kontroli pracy innych systemów i urządzeń
oferowane przez nas sygnalizatory to także niezastąpiona pomoc, jeśli chodzi o sterowanie urządzeniami typu pompy tudzież sygnały alarmowe.

Dlaczego jeszcze oferowany przez nas monitoring zbiorników ALERT GM-S ma takie znaczenie? Za rzadko mówi się na ten temat przed wybudowaniem domu, bowiem na tym etapie realizacji nie występuje jeszcze problem związany z przepełnieniem zbiornika. Komplikacje zaczynają się dopiero po rozpoczęciu korzystanie z takowego, a więc już po wybudowaniu domu. Dzięki nam unikną Państwo tego kłopotu!

Nasze sygnalizatory to plejada korzyści dla Państwa:

szerokie zastosowanie w ramach zbiorników wszelkiego rodzaju – bez względu na materiał wykonania, kształt i tym podobne
nadają się zarówno do pojemników ciśnieniowych, jak i bezciśnieniowych
kontrolują poziom różnego rodzaju cieczy np. wody czy ścieków

Zachęcamy zatem serdecznie do skorzystania z naszej interesującej oferty, dzięki której będą mogli Państwo spać spokojnie wiedząc, że nasze sygnalizatory będą sprawować najwyższej klasy kontrolę nad Waszymi zbiornikami. W razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL