SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Ta propozycja odpowiedź dla wszystkich szukających wyrobu, jakim są szamba betonowe. Z racji tego, że posiadamy już w istocie znaczne doświadczenie w tej branży, wiemy co oferować swoim Konsumentom, aby byli w samej rzeczy usatysfakcjonowani. Przedstawiamy tu tanie szamba betonowe z transportem które niemniej jednak charakteryzują się wszechstronnością pod względem użytkowania oraz funkcjonalności. Prócz tych wysokiej klasy różnorakich pojemników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu również nasze eleganckie gnojownice czy również pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, którym wyrobem są Państwo zaintrygowani najbardziej gwarantujemy satysfakcję z zakupu, albowiem dostosowujemy je dogłębnie pod Państwa preferencje, zarówno jeżeli chodzi o pojemność, jak oraz same wymiary. Z dumą chcemy także obwieścić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. I co najistotniejsze nie są to byle jakie atesty, lecz wybitnie ekskluzywne - albowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 i APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich w istocie wysokiej klasie wykonania, jakkolwiek także o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Spełniają więc wysokie standardy oraz my tego pilnujemy - wszystko po to, aby rezultat końcowy - nasz towar spełniał Państwa wszystkie, nawet w najwyższym stopniu wymyślne oczekiwania wobec zbiorników tego typu. Na koniec jeszcze jedna nadzwyczaj ważna informacja traktująca materiału, z jakiego wykonujemy nasze należyte betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu produktów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL