SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Witamy serdecznie oraz zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją - szamba betonowe wykonane z wysokiej jakości żelbetonu klasy B to nasza specjalność. Poza tym nasze wyroby wyróżnia fakt, że mają one ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013 - co świadczy o tym, że spełniają w samej rzeczy wysokie standardy. Warto wiedzieć, że kupując szamba betonowe z atestem tak w gruncie rzeczy kupuje się jakość, odporność, solidność oraz szczelność tych zbiorników. Są w gruncie rzeczy odporne na działanie rozmaitego rodzaju elementy zewnętrzne, co wszakże jest tak niezwykle istotne w odniesieniu do tego typu produktów.

Na tym jednakże nie kończą się ich walory - jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy skutkiem tego nie zapomnieliśmy o tym, że towary takie jak te powinny być wzbogacone o właściwe zabezpieczenia akcesoryjne. Wykonaliśmy je za pomocą specjalnej masy asfaltowo-kauczkowej izolbet. Miło zaskoczy także Państwa fakt, że towary te są u nas dostępne w faktycznie atrakcyjnej cenie - co jeszcze bardziej przekonuje do tego, by owe pojemniki zamówić właśnie w naszym sklepie.

Zachęcamy do kontaktu już dziś wszystkich tych z Państwa, którzy pragną jeszcze bardziej przekonać się o tym z jakiej przyczyny nasze tanie szamba betonowe z transportem to bardzo dobre szamba z wszystkich! Odpowiemy z najogromniejszą przyjemnością oraz najszybciej jak tylko umiemy na wszystkie Państwa zapytania. Uprzejmie zapraszamy również do zagłębienia się w pozostałe propozycje naszej bogatej oferty - na pewno odnajdą Państwo to, czego poszukujecie.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL