SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Ta propozycja odpowiedź dla wszystkich wypatrujących wyrobu, jakim są szamba betonowe. Z racji tego, że posiadamy już de facto spore doświadczenie w tej specjalizacji, wiemy co oferować swoim Klientom, żeby byli naprawdę zadowoleni. Oferowane przez nas tanie szamba betonowe z transportem to szamba o w gruncie rzeczy szerokim zakresie zastosowania.. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością prezentujemy Państwu też nasze luksusowe gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, jakim wyrobem są Państwo zaintrygowani najbardziej gwarantujemy satysfakcję z zakupu, albowiem przystosowujemy je dogłębnie pod Państwa preferencje, zarówno jeśli chodzi o pojemność, jak oraz same wymiary. Z dumą chcemy też powiadomić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Przedstawiane w ramach należącej do nas oferty zbiorniki nie wyłącznie mają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, jednak również nadzwyczaj ważną w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie weryfikuje jak porządnie są wykonane - oraz warto dodać, że zgodnie z naprawdę wysokimi wzorcami techniczno-budowlanymi.

Wobec tego mamy tutaj do czynienia z wyrobami wysokiego gatunku, o co stara się cała nasza obeznana ekipa - dlatego mogą być Państwo pewni, że to co trafi w wasze ręce- spełni wszystkie wasze wymagania wobec towarów tego typu. Na zakończenie jeszcze jedna niesłychanie znacząca informacja dotycząca materiału, z jakiego wykonujemy nasze poprawne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego typu towarów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL