SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Jeżeli szukają Państwo grupy specjalistów zajmujących się produkcją i sprzedażą szamb betonowych - oto jesteśmy. Zajmujemy się ich produkcją już od wielu lat, właśnie dlatego wiemy co jest najważniejsze w tej branży i naturalnie to dajemy swoim drogim Klientom. Przedstawiamy tu tanie szamba betonowe z transportem które jednak charakteryzują się wszechstronnością pod względem użytkowania i funkcjonalności. Nie same szamba betonowe jednakże mamy Państwu do zaproponowanie, albowiem w należącej do nas szerokiej ofercie odnalazło się również miejsce na gnojownice lub też wysokiej klasy, wybitnie odpowiednie pojemniki na deszczówkę.

Bez względu na to, którym wyrobem są Państwo zaintrygowani najbardziej zapewniamy satysfakcję z zakupu, bowiem dostosowujemy je dokumentnie pod Państwa preferencje, zarówno jeżeli chodzi o pojemność, jak oraz same wymiary. Z dumą pragniemy również obwieścić, że nasze szamba betonowe to szamba betonowe z atestem. Opisywane w ramach opisującej nas oferty zbiorniki nie tylko posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011, jakkolwiek także nadzwyczaj znaczącą w tej branży APROBATĘ TECHNICZNĄ ITB AT-15-9225/2013. To jednoznacznie potwierdza jak poprawnie są wykonane - i warto doliczyć, że zgodnie z de facto wysokimi wzorcami techniczno-budowlanymi.

Spełniają w takim razie wysokie normy i my tego pilnujemy - wszystko po to, aby rezultat końcowy - stworzony przez nas towar spełniał Państwa wszystkie, nawet w największym stopniu wymyślne wymagania wobec zbiorników tego typu. Pragniemy jeszcze dopowiedzieć, że do produkcji zbiorników korzystamy z żelbetonu klasy B-25 - to wysoka jakość, o której to należałoby przekonać się osobiście.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL