SZAMBA BETONOWE JEDNOKOMOROWE I WIELOKOMOROWE
Atest higieniczny nr HK/W/0326/01/2011 - Aprobata techniczna ITB AT-15-9225/2013
SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny okragłych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE Z ATESTEM
Atrakcyjne ceny prostokątnych zbiorników betonowych na szambo bezpośrednio od producenta
ZAPEWNIAMY TRANSPORT I MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH
Szamba betonowe dostarczmy pod wskazny adres w Polsce, oferujemy także ich montaż przez doświadczonych monterów.

Ta oferta odpowiedź dla wszystkich wypatrujących wyrobu, jakim są szamba betonowe. Absorbujemy się ich produkcją już od wielu lat, dlatego wiemy co jest najistotniejsze w tej branży oraz właśnie to dajemy swoim drogim Kontrahentom. Przedstawiamy tutaj tanie szamba betonowe z transportem które jednak cechują się wszechstronnością pod względem użytkowania i ergonomiczności. Oprócz tych wysokiej klasy różnorakich zbiorników na ścieki komunalne z przyjemnością opisujemy Państwu też nasze eleganckie gnojownice czy także pojemniki na deszczówkę.

I nie ma znaczenia, jakim z tych produktów są Państwo ostatecznie zaciekawieni - albowiem w każdym wypadku gwarantujmy kapitalne dostosowanie oferty do Państwa oczekiwań i to pod każdym względem. Pragniemy również doliczyć, że oferujemy tutaj w stworzonym przez nas sklepie szamba betonowe z atestem - warto się zaznać z tym tematem. I co najważniejsze nie są to byle jakie atesty, niemniej jednak niesłychanie prestiżowe - bowiem nasze wyroby posiadają ATEST HIGIENICZNY o nr HK/W/0326/01/2011 oraz APROBATA TECHNICZNA ITB AT-15-9225/2013. Świadczy to nie tylko o ich w zasadzie wysokiej klasie wykonania, lecz również o fakcie że są one w całości wykonywane w zgodzie z projektami techniczno-budowlanymi.

Zatem mamy tutaj do czynienia z wyrobami wysokiego gatunku, o co stara się cała nasza profesjonalna ekipa - dlatego mogą być Państwo pewni, że to co trafi w wasze dłonie- spełni wszystkie wasze wymagania wobec artykułów tego typu. Na koniec jeszcze jedna wybitnie ważna informacja dotycząca materiału, z jakiego wykonujemy nasze poprawne betonowe szamba - jest to żelbeton klasy B-25 - niezawodny do tego rodzaju produktów.

NAJWYŻSZEJ

JAKOŚCI BETON

POSIADAMY

APROBATY

TECHNICZNE

POSIADAMY

ATESTY

ZAMÓW JUŻ DZISIAJ

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ OFERTY

SZAMBA BETONOWE OKRĄGŁE I SZAMBA BETONOWE PROSTOKĄTNE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane


Nieprawidłowe dane

Oferujemy również transport zakupionych u nas atestowanych szamb betonowych do miast:

copyright 2016 - wszelkie prawa zastrzeżone - realizacja: INTERPROM.PL